Cennet Mahallesi'nin Rüstem'i yıllar sonra ortaya çıktı

Cennet Mahallesi'nin Rüstem'i yıllar sonra ortaya çıktı
Cennet Mahallesi dizisinin sevilen karakteri Rüstem, Pembe’ye destek olurken Sultan’ın kalbini kazanmaya çalışan bir minibüs şoförüydü. Melih Çardak, bu rolle ünlenmişti. Ancak son görüntüleri hayranlarını şaşırttı. İşte Melih Çardak’ın değişen hali...

Cennet Mahallesi dizisinde Sultan’a gönlünü kaptıran ve Pembe’ye her zaman yardım eden minibüs şoförü Rüstem rolüyle tanınan Melih Çardak, son halini paylaştı. 

2004-2007 yılları arasında yayınlanan ve döneminin fenomen dizisi olan Cennet Mahallesi, izleyenleri ekran başına bağlamıştı.

Cennet Mahallesi dizisinde Sultan’a aşık olan ve Pembe’nin yanında olan minibüs şoförü Rüstem rolüyle tanıdığımız Melih Çardak, bu karakterle pek beğenilmemişti. Cennet Mahallesi sonrası Karadayı, Kadın, Geniş Aile gibi popüler dizilerde oynayan başarılı oyuncu, en son Kuruluş Osman dizisinde göründü. 

melih çardak

Kuruluş Osman dizisinde Tacettin Noyan rolünü oynayan Melih Çardak, bu karakterle izleyiciyi etkiledi. Dizinin son bölümlerinden birinde Osman Bey, Tacettin Noyan’ı öldürdü ve başını kesti.