Pelin Karahan'dan çıplak fotoğraf itirafı!

Pelin Karahan'dan çıplak fotoğraf itirafı!
Türkiye'nin sevilen oyuncularından Pelin Karahan, son zamanlarda sık sık sosyal medya ve özel hayatıyla gündeme gelmekte. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda samimi açıklamalarda bulunan Karahan, özel hayatına dair dikkat çekici bir detayı paylaştı. İşte detaylar...

2014 yılında iş insanı Bedri Güntay ile dünyaevine giren ünlü oyuncu Pelin Karahan, uzun bir aradan sonra ekranlara konuk oldu. Berfu Yenenler'in YouTube'da sunduğu 'Talk Show Perileri'ne katılan Karahan, evliliğiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu ve izleyicileri şaşırttı.

Karahan, evliliğiyle ilgili yaşadığı deneyimleri paylaşırken, "Evlilik düzen ister. Bedri akşam eve gelince kapıyı benim açmamı, sabah da uğurlamamı istiyor. Ama o an aklıma gelmiyor. Hep kendi ayaklarımın üzerinde durup paramı kazandım. Hiçbir erkeğin maddi manevi varlığına ihtiyaç duymadım. Ancak şimdi eşim var. Ezip geçmemek lazım. Erkek de öyle erkekliğini hissediyor. Unuttuğun an dengeler şaşıyor." şeklinde konuştu.

 

OYUNCU PELİN KARAHAN'DAN SAMİMİ İTİRAFLAR:

OYUNCU PELİN KARAHAN'DAN SAMİMİ İTİRAFLAR:

Ünlü oyuncu, evliliğiyle ilgili bir diğer çarpıcı detayı da şu sözlerle dile getirdi: "Bir ara kadınlar eşime, çıplak fotoğraflarını gönderiyorlardı, sosyal medyadan. Eser'e gelmiyor mu? Benim eşime full çıplak fotoğraflar geliyor. Ama ben takılmam öyle şeylere, hiç kıskanç değilimdir." Karahan'ın bu açıklaması, sosyal medyada ve magazin dünyasında geniş yankı uyandırdı.

Oyuncu Pelin Karahan, estetik uygulamalarıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunarak, cilt bakımıyla ilgili doğal yöntemlere vurgu yaptı. Karahan'ın estetik iddialarıyla ilgili yaptığı açıklamalar, dikkatleri üzerine çekti.

Karahan, estetik uygulamalarını anlatırken, "Bir botoks yapıyordum. Spor yaptığım için metabolizmam çok hızlı çalışıyor. Ben cilt yapısı olarak şanslı bir kadınım. Cildime hep baktım" şeklinde konuştu. Bu sözlerle, Karahan'ın doğal güzellik ve cilt bakımına verdiği önemi vurguladı.

Ayrıca, yüksek fiyatlardan dert yanan Karahan, ekonomik zorluklara da değindi. "Daha az dışarıda yemek yiyoruz. Gelen hesaplar şoke edici durumda. Market manavda çok pahalı." diyerek ekonomik sıkıntıların altını çizdi. Karahan'ın bu açıklamaları, toplumsal ve ekonomik konulara duyarlılığını gösterirken, izleyiciler üzerinde düşündürücü bir etki bıraktı.