Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri sessiz sedasız dünyaevine girdi

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri sessiz sedasız dünyaevine girdi
Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, sessiz sedasız bir şekilde evlendiğini duyurdu! Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan ve yedi aylık hamile olan Vuslateri, tüm detayları sır gibi sakladığı sevgilisiyle evlilik yolunda ilk adımını attı. "Bambaşka Biri" dizisindeki Sedef karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kuran Vuslateri, sevgilisiyle olan mutlu anlarını Instagram hesabından paylaştı. İşte detaylar...

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyurmuştu. Sevgilisiyle olan ilişkisinden 7 aylık hamile olan Vuslateri, anne olmanın heyecanını yaşarken bebeğinin cinsiyeti de merak konusu olmuştu. Yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Vuslateri'nin bebeğinin cinsiyeti kız olarak belirlendi.


GONCA VUSLATERİ'NİN SÜRPRİZ EVLİLİK KARARI!

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, son zamanlarda katıldığı bir programa konuk olarak sevgilisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bebeğinin babasının bir devlet memuru olduğunu ifade eden Vuslateri, ilişkilerinin başladığı dönemde farklı sektörlerden biriyle bir

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, son zamanlarda katıldığı bir programa konuk olarak sevgilisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bebeğinin babasının bir devlet memuru olduğunu ifade eden Vuslateri, ilişkilerinin başladığı dönemde farklı sektörlerden biriyle bir arada olmanın huzurunu yaşadığını dile getirdi. Vuslateri, devlet memuru olan sevgilisinin hayatının ve kendi sektörünün oldukça uzak olduğunu belirtirken, kendi işinin magazinsel yönüne karşın sevgilisinin daha sakin bir yapıya sahip olduğunu vurguladı. "Erkek arkadaşımla hiçbir ortak yanımız yok" diyerek ilişkilerinin farklılığına dikkat çekti.

Gonca Vuslateri'nin sessiz sedasız evliliği de merak konusu olmuştu. Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde yapılan nikah töreniyle sevgilisi Levent Bey ile dünyaevine giren Vuslateri, 7 aylık hamile olduğu dönemde bu mutlu gününü özel bir şekilde kutladı. Oyuncu, eşiyle birlikte çektirdiği ilk fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak mutluluklarını takipçileriyle paylaştı.

Vuslateri'nin paylaşımında şu ifadelere yer verildi: "Memlekette büyük bir sorundu bu biliyorsunuz. Herkes için değil elbet. Onlar tüm süreci benimle yaşayan canım ciğerlerim. Dostu, düşmanı gördüğümüz çok şükür bir kıymetli sürecin daha sonuna geldik. Başka gündemi olamayan herkes için biraz yaralara su serptiyse ne mutlu. En çok kadınların, sakın karıştırılmasın ‘kadınların’ linç yağmuruna tuttuğu şu merama şifa olabildiysem ne mutlu. Biz zaten evliydik. Çocuğumuz için bunu resmileştirdik. Ben zar zor yürüyerek karnım burnumda bir şekilde bu işi de hallettik."