Volkan Demirel ikinci kez istifasını sundu

Volkan Demirel ikinci kez istifasını sundu
Hatayspor'da teknik direktörlük görevini üstlenen Volkan Demirel ikinci kez istifa kararı aldı. Ligin 18. sırasında yer alan Hatayspor'da kötü gidişat devam ediyor. Volkan Demirel istifasını yönetime sundu. Peki netice nasıl olacak?

Atakaş Hatayspor'da Volkan Demirel'in tekrar istifa kararı alması şaşkınlık yarattı. Daha önce de istifa etmek isteyen Demirel'in talebi yönetim tarafından geri çevrilmiş, ancak sezon sonuna kadar anlaşmaya varılmıştı. Son dört maçta galibiyet alamayan Hatayspor ligde 18. sıraya gerileyerek küme düşme hattına yaklaştı. Takımın başındaki isim olan Volkan Demirel bir kez daha istifasını yönetime sundu.

Volkan Demirel ikinci kez istifasını sundu

Volkan Demirel Konuyla İlgili Neler Söyledi?

Geçmişte istifa sorusuyla ilgili açıklamalarda bulunan Demirel şunları söylemişti: "Belki istifa ederim. Tribünlerin sesi yüksek. Haklılar, saygı duyuyorum. Yazıyorlar haklılar saygı duyuyorum. Ama dediğim gibi belki istifa etmek istedim, etmem de gerekiyordu ama olmadı. Neden olmadığını da zamanı gelince konuşuruz.

Ama burada olduğum süre boyunca takımı bırakmak istemedim. Tabii ki git derlerse yine giderim, hiçbir problem yok. Hiç öyle bir derdim de yok ama burada geçirdiğimiz dört hafta boyunca takım için mücadele etmeye devam edeceğiz. Bundan sonra ne olursa olsun dimdik ayakta duracağım. Çünkü bu oyuncular her durumda mücadele etmeye devam ediyorlar ve bu da takdiri hak ediyor." Şeklinde konuştu.